Líbíme se vám?

Fandíte nám?

Podpořte nás likem na facebooku.

Moderátorka Eva Ajchmajerová

Přehlídka se konala v obchodním centru Futurum v Hradci Králové na svatého valentýna 14.února 2009 v rámci Svatební show. Přehlídku moderovala Eva Ajchmajerová. Na přehlídce jsme prezentovali společenské a posléze svatební šaty. Svatební dům Marion zde měl vlastní stánek, kde si mohli návštěvníci obchodního domu vyzkoušet šaty, nahlédnout do katalogů svatebních oznámení, koupit doplňky a mnoho dalšího.


Přehlídka v Hradec Králové Přehlídka v Hradec Králové Přehlídka v Hradec Králové Přehlídka v Hradec Králové Přehlídka v Hradec Králové Přehlídka v Hradec Králové Přehlídka v Hradec Králové Přehlídka v Hradec Králové Přehlídka v Hradec Králové Přehlídka v Hradec Králové Přehlídka v Hradec Králové Přehlídka v Hradec Králové Přehlídka v Hradec Králové Přehlídka v Hradec Králové Přehlídka v Hradec Králové Přehlídka v Hradec Králové

Novinky

Svatební veletrh 19.-20.1.2019 v Litomyšli

Zveme Vás na 4.ročník svatebního veletrhu do Litomyšle a těšíme se na Vás u našeho stánku s novými šaty pro rok 2019 a na módní přehlídce v 16,20 hodin v sobotu a v 10,20 hodin v neděli.

www.svatebni-veletrh-litomysl.cz

Líbíme se vám?

Fandíte nám?

Podpořte nás likem na facebooku.


Spřátelené webové stránky katalog TopLinks.cz 2007 - 2019 © Coded & Designed By Mirgen
TOPlist