Líbíme se vám?

Fandíte nám?

Podpořte nás likem na facebooku.

Svatební salon Marion doporučuje

Jak je z nadpisu patrné, na této stránce Vám doporučujeme různé služby, výrobce, apod. z oblasti svateb, nebo společenských událostí. Uvádíme zde jen seriózní podniky a služby, se kterými máme sami dobré zkušenosti a máme je tak ověřené.

Pokud chcete v jakékoli oblasti spolupracovat s naším svatebním a společenským salonem napište na e-mail: salonmarion@orlice.cz.

J&J RAUTY-SVATBY-HOSTINY

www.rauty-hostiny.estranky.cz
Nabízíme kompletní i částečné služby při zařizování svatebních, narozeninových, rodinných, firemních, kulturních a jiných společenských příležitostí.

Jiří Klučka: 733 741 125
Jana Langrová: 733 741 124

Fotograf Josef Šulc

www.josefsulc.cz
Svatební, portrétní, rodinné a další fotografické služby.
Fotograf Josef Šulc

Kosmetický salon Blanka, Letohrad

Nabízíme slavnostní nalíčení pro jakoukoliv příležitost. Nevěsty u nás mohou využít zvýhodněných svatebních ‚balíčků‘ (předchozí konzultace s vylepšením pleti, líčení svědkyň, družiček, maminek atd.) Těšíme se na Vaši návštěvu!

Veronika Kavková+420603549305
Blanka Kavková+420605588077
Alena Vrbická+420604494025

Taneční škola Bílek, Ústí nad Orlicí

www.tanecnibilek.cz
Taneční škola pro všechny věkové kategorie. Naučí vás nejen společenským tancům, abyste byli připravení na plesy a společenské akce.


Novinky

Svatební veletrh 20.-21.1.2018 v Litomyšli.

Vážení,
Připravuje se pro Vás již 3. ročník Svatebního veletrhu v Litomyšli, tentokrát, ale již v LEDNU! Přijďte navštívit jedinečný veletrh v našem blízkém okolí.V letošním roce je nově přemístěn na Zámecké návrší. Je tu pro Vás připraven opravdu bohatý program, včetně módních přehlídek, ukázek doprovodné hudby pro svatební obřady, nabídek míst, pro konání svatebního obřadu a veškerých služeb nutných pro bezproblémový průběh Vašeho svatebního dne.

Na shledanou při této krásné akci se těší Váš salon Marion, Letohrad.

www.svatebni-veletrh-litomysl.cz

Líbíme se vám?

Fandíte nám?

Podpořte nás likem na facebooku.


Spřátelené webové stránky katalog TopLinks.cz 2007 - 2018 © Coded & Designed By Mirgen
TOPlist